Charitativní sbírka

Vánoční hvězda

Kupte si vánoční hvězdu a celé Vánoce Vás bude hřát pocit, že jste pomohli těžce nemocným dětem.

Vánoční hvězda neboli Poinsettia je květina, která se v posledních letech stala symbolem nejkrásnějších svátků v roce i v naší republice. Má přinášet lásku a klid do rodiny. Pro těžce nemocné děti se živá květina stala symbolem mnohem důležitějším, protože jim pomáhá na jejich cestě za zdravím.

Charitativní sbírka, kterou organizuje Šance Olomouc společně s Ústavem zdravotnických věd pod názvem Vánoční hvězda, pomáhá nemocným dětem již 25 let. Sbírka je určena dětem, které se léčí na Hemato-onkologickém oddělení Dětské kliniky Fakultní nemocnice v Olomouci.
Výtěžek bude použit na humanizaci dětského hemato-onkologického oddělení, na sociální pomoc rodinám nemocných dětí, na financování rekondičních pobytů pro malé pacienty po léčbě.

Jak můžete pomoct Vy?

Objednejte si do 16. 11. 2022 do 14 hodin vánoční hvězdu prostřednictvím e-mailové adresy: vanocnihvezda2022@utb.cz
(jméno a příjmení, součást UTB a počet květin).

Cena květiny: 120 Kč (velká, červená)
Datum vyzvednutí: 23. 11. 2022 ve foyer U18 od 11:00–13:00, platba hotově při převzetí.

Děkujeme, že pomáháte s námi!