Deadline 15. 10. 2021

Chyť příležitost a vycestuj s námi!

Dodatečné výběrové řízení na studijní pobyty a praktické stáže Erasmus+ a Freemover na letní semestr 2021/2022

Dodatečné výběrové řízení na studijní pobyty a praktické stáže Erasmus+ a Freemover 2021/2022Děkan Fakulty humanitních studií vypisuje výběrové řízení na studijní pobyty a praktické stáže Erasmus+ a Freemover na letní semestr 2021/2022.

Do výběrového řízení se mohou přihlásit studenti FHS na výjezd v  letním semestru tohoto akademického roku. Výběrové řízení je určeno pro studenty FHS bakalářského studia, dále magisterských a doktorských studijních programů a oborů realizovaných na FHS v prezenční a v kombinované formě.

Podmínky a kritéria pro přihlášení do výběrového řízení jsou odlišné u každého ústavu a najdete je níže.

• Kritéria výběrového řízení pro studenty Ústavu pedagogických věd naleznete zde.
  • Kritéria výběrového řízení pro studenty Ústavu školní pedagogiky naleznete zde.
  • Kritéria výběrového řízení pro studenty Ústavu zdravotnických věd naleznete zde.
  • Kritéria výběrového řízení pro studenty Ústavu moderních jazyků a literatur naleznete zde.
  • Kritéria výběrového řízení pro doktorandy jsou zde.

Máte dotaz? Nevíš si s něčím rady?
Svůj dotaz pošli na bymova@utb.cz nebo přijdi osobně do kanceláře v 6. patře/615 (předem je nutno napsat email a dohodnout si den a čas).

Přihláška
Seznam partnerských škol FHS v programu Erasmus+
Seznam partnerských škol UTB v programu Freemover
Inspirace od studentů – Jak se žije Erasmákům!
Důležité dokumenty, formuláře a užitečné odkazy

Deadline pro podání přihlášek je 15. 10. 2021.