PhD. Sharon Mc Culloch

Pozvánka na přednášku a workshop – Critical Approach to Scholarly Sources

Dovolujeme si Vás pozvat na online přednášku a workshop zaměřující se na práci s vědeckými zdroji, ústní projev a dovednosti vyjadřování se v anglickém jazyce v prostředí mezinárodních vědeckých konferencí.

Dne 12. 10. 2021 proběhne přednáška, na kterou dne 13. 10. nebo 14. 10. naváže prakticky zaměřený workshop, v rámci něhož budete mít možnost procvičit si mluvenou akademickou angličtinu pod vedením rodilé mluvčí, Dr. Sharon McCulloch. Prosím, abyste si vybrali jeden z nabízených termínů.

Přednášející, Dr. Sharon McCulloch z univerzity v Lancasteru, The School of Language and Global Studies at the University of Central Lancashire, nabízí účastníkům workshopu také další konzultace dle jejich registrace a časových možností.

Deadline pro registraci na přednášku je 10. 10. 2021. Registrace na tomto odkazu zde.
Deadline pro registraci na workshop je 3. 10. 2021. Registrujte se zde.

Více informací najdete v přiložené pozvánce zde.