Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně

Otevřít navigaci

Dobrovolnictví

Aktuality

  • Koronavirus: jak FHS pomáhá v boji proti němu? - Současná situace, ve které se nachází celá česká společnost, není nijak jednoduchá. Pandemie COVID-19 má vliv na život každého obyvatele ČR, a to jak v jeho osobním, tak i profesním životě. Fakulta humanitních studií zareagovala na nově vzniklé potřeby téměř okamžitě a svou troškou do mlýna přispívá v boji proti tomuto nepříteli. Jsme v tom […]
  • Zapojte se do dobrovolnické činnosti! - Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně se společně se svými studenty a skauty zapojuje do podpory dobrovolnické sítě, která v současné nepříznivé epidemiologické situaci zajišťuje pomoc těm nejpotřebnějším (lidé nad 60 let, chronicky nemocní, osoby se sníženou imunitou). Prosím, pokud máte chuť pomoci a jste ve Zlíně, připojte se k nám.
  • Dočasné omezení výuky - V souvislosti s opatřeními pro snížení rizika šíření koronaviru COVID-19 se dočasně zastavuje výuka na FHS. Výuka bude nahrazena samostudiem. Studentům se nařizuje komunikovat s fakultou a celou UTB pouze telefonicky a e-mailem.
  • Daruj krev s FHS! – poděkování dárcům - Fakulta humanitních studií UTB ve Zlíně a Krajská nemocnice T. Bati, a.s. děkují všem účastníkům akce Daruj krev s FHS, která probíhala minulý týden. Celkem 32 dobrovolníků se dostavilo na Hematologicko-transfuzní oddělení KNTB a obětovalo svůj čas i chvilku nepohodlí pro dobrou věc.
  • Dobročinný bazar na FHS vynesl přes 21.000 korun! - Listopad na FHS tradičně patří dobročinnosti, a k akcím v tomto duchu přispěl i Dobročinný bazar, který probíhal od pondělí 25. do středy 27. listopadu ve foyer U18. Fakulta jej tradičně pořádá s Dobročinným obchůdkem a poradnou Dotek ve Vizovicích, a všechny získané peníze jsou využity na podporu klientů společnosti Dotek.
  • Maltézská pomoc hledá dobrovolníky -
  • Staňte se dobrovolníkem v Psychiatrické nemocnici Kroměříž - Nabízí se možnost pomáhat pacientům Psychiatrické nemocnice v Kroměříži a smysluplně s nimi trávit volný čas.
  • Nabídka dobrovolnických programů GoEco -

Archiv aktualit

Fakulty a součásti

Zavřít