Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně

Otevřít navigaci

Školy

Nabídka pro školy

Fakulta humanitních studií UTB ve Zlíně poskytuje vzdělání ve filologických, pedagogických a zdravotnických studijních oblastech. Jsou to vlastně tři pomyslné vrcholy, vzájemně tvořící jeden pevný celek – trojúhelník. No a o trojúhelníku můžeme mluvit i v rámci kurzů a workshopů, které pro Vás nabízíme právě na této stránce. Fakulta totiž pracuje nejen se svými studenty a zaměstnanci, ale i s veřejností. Takže do hledáčku našeho zájmu patříte i Vy – zájemci o kurzy či workshopy, které jsme připravili speciálně pro Vás!

Naše fakulta má velmi široké zaměření, a tak pro Vás naše ústavy sestavily pestrou nabídku zajímavých kurzů a workshopů na nejrůznější témata. Jejich celkový přehled vidíte níže, a pokud Vás některý zaujme, není nic jednoduššího, než si pro bližší informace rozkliknout daný odkaz. Tam uvidíte, co je náplní programu, pro jakou věkovou skupinu je kurz nebo workshop určen, jaká je jeho časová náročnost, no a v neposlední řadě zde najdete také kontakt na lektora, kterého můžete kontaktovat pro případné dotazy i samotnou rezervaci.

Věříme, že si z nabídky těchto atraktivních kurzů a workshopů vyberete právě ty, které pro Vás budou nejpřínosnější a nejzajímavější, a těšíme se s Vámi na shledanou!

 

Fakulty a součásti

Zavřít