UTB

Fakulty a součásti Otevřít navigaci

Školy

Nabídka kurzů pro školy

Fakulta humanitních studií UTB ve Zlíně poskytuje vzdělání ve filologických, pedagogických a zdravotnických studijních oblastech. Jsou to vlastně tři pomyslné vrcholy, vzájemně tvořící jeden pevný celek – trojúhelník. No a o trojúhelníku můžeme mluvit i v rámci kurzů, které pro Vás nabízíme právě na této stránce. Fakulta totiž pracuje nejen se svými studenty a zaměstnanci, ale i s veřejností. Takže do hledáčku našeho zájmu patříte i Vy – zájemci o kurzy, které jsme připravili speciálně pro Vás!

Naše fakulta má velmi široké zaměření, a tak pro Vás naše ústavy sestavily pestrou nabídku zajímavých kurzů na nejrůznější témata. Celkový přehled kurzů vidíte níže, a pokud Vás některý zaujme, není nic jednoduššího, než si pro bližší informace rozkliknout daný odkaz. Tam uvidíte, co je náplní programu, pro jakou věkovou skupinu je kurz určen, jaká je jeho časová náročnost, no a v neposlední řadě zde najdete také kontakt na lektora, kterého můžete kontaktovat pro případné dotazy i samotnou rezervaci.

Věříme, že si z nabídky těchto atraktivních kurzů vyberete právě ten/možná ty, které pro Vás budou nejvíce přínosné, a těšíme se s Vámi na shledanou!

Ústav zdravotnických věd

Ústav moderních jazyků a literatur

Ústav pedagogických věd

Ústav školní pedagogiky

Zavřít

Fakulty a součásti