Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně

Otevřít navigaci

Studium

Žádané programy s budoucností

Co Vám naše fakulta nabízí? Zajímavé programy, díky nimž se po vystudování nebudete nikdy nudit, budete totiž v kontaktu s lidmi od jejich narození až do smrti. Můžete ovlivňovat další generace našich dětí ve školách, pečovat o jejich zdraví, ale můžete se věnovat i seniorům, pomáhat všem, kteří budou Vaši péči potřebovat. Vaše zkušenosti a znalosti můžete uplatnit ve výzkumu, můžete publikovat, budete připraveni na práci nejen u nás doma, v Česku, ale i v zahraničí.

Smysluplné studium

I samotný fakt, že máme největší počty studentů ve srovnání s ostatními fakultami univerzity, svědčí o kvalitě a žádanosti našich oborů, a tedy i absolventů. Asi i proto mají právě absolventi našich studijních programů nejvyšší platy ve srovnání s absolventy ostatních fakult s podobným zaměřením v rámci celé České republiky. O tom, že budete pracovat s lidmi, pomáhat jim a starat se o ně ani není třeba mluvit. Prostě – naše programy mají smysl.

S námi se v praxi neztratíte

Fakulta humanitních studií je jedinečná tím, že součástí všech studijních programů jsou povinné odborné praxe studentů. I díky tomu jsou absolventi ve chvíli, kdy opouští svou alma mater, velmi dobře připraveni na reálný pracovní trh.

Tak proč tedy studovat na Fakultě humanitních studií UTB ve Zlíně? Protože právě naše programy jsou klíčem k vaší úspěšné budoucnosti!

Fakulty a součásti

Zavřít