Studijní oddělení

Aktuality pro studenty

• Uzavření studentského klubu - Dne 27. 11. 2018 8-12 hodin bude studenstký klub uzavřen z důvodu konání fakultní akce. Děkujeme za pochopení.
  • Darujte krev s FHS! - Podpořte bezplatné dárcovství krve s Fakultou humanitních studií, pomůžete tak těm, kteří to opravdu potřebují. Letos proběhne již 10. ročník této akce, dostavit se můžete 19. – 21. 11. 2018 na Transfuzní oddělení Krajské nemocnice T. Bati, a.s.
  • X. ročník Studentské vědecké a odborné činnosti - Milí studenti, dovolujeme si vás informovat o možnosti zapojení se do Studentské vědecké a odborné činnosti v tomto akademickém roce 2018/2019! Studentská vědecká a odborná činnost je jednou z možností podpory talentovaných studentů. Je důležitou součástí přípravy budoucího adepta na práci na univerzitě, pomáhá profilovat mladého výzkumníka a skýtá možnost seberealizace ve vědecké oblasti, popřípadě je […]
  • Dobročinný bazar - Ve dnech 26. až 28. listopadu 2018 bude ve foyer Vzdělávacího komplexu U18 probíhat Dobročinný bazar, pořádaný Fakultou humanitních studií UTB ve Zlíně a Dobročinným obchůdkem s obecně prospěšnou společností Dotek ve Vizovicích.