UTB

Fakulty a součásti Otevřít navigaci

Studijní oddělení

Aktuality pro studenty

  • Doplňovací volby zástupců FHS do studentské části AS FHS UTB ve Zlíně - Akademický senát Fakulty humanitních studií UTB ve Zlíně vyhlásil na zasedání dne 20. 6. 2018 Doplňovací volby zástupců FHS do studentské části AS FHS UTB ve Zlíně pro  zbytek funkčního období AS FHS 2016 – 2019. Více informací zde.
  • Upozornění na povinnost používat univerzitní e-mail - Upozorňujeme studenty i zaměstnance FHS, že jsou ve studijní komunikaci povinni užívat svůj univerzitní e-mail. ŠKOLNÍ MAILBOX najdete na outlook.utb.cz  (login je ve formátu xxxxx@utb.cz a HESLO STEJNÉ jako do Portálu). Děkujeme za používání univerzitních e-mailů.
  • Soutěž Falling Walls Lab - Jste student, vědec nebo začínající podnikatel? Máte skvělý projekt nebo řešení problému a dokážete jej představit ostatním ve 3 minutách? Přihlaste se do mezinárodní soutěže Falling Walls Lab a vyhrajte cestu do Berlína a účast na celosvětovém finále. České národní kolo proběhne 16. května v brněnském vědeckém centru Vida! Falling Walls Lab je mezinárodní formát, […]
Zavřít

Fakulty a součásti