Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně

Otevřít navigaci

O fakultě

Mezinárodní vztahy

Vyjeďte za hranice posunout si své hranice. A je jedno, jestli na měsíc, semestr, nebo celý rok. Je jedno, jestli budete studovat, nebo pracovat. Programy Erasmus+ a Freemover jsou pro každého, kdo se chce otrkat, rozvázat si jazyk nebo jen na chvíli vypadnout. Není snad třeba ani zmiňovat, jak moc báječná a cenná zkušenost to bude pro vás i vaši budoucnost.

Šanci vycestovat za tak výhodných podmínek takřka kamkoliv dostanete jen párkrát za život, a to už stojí za to to zkusit. Získáte stipendium na pokrytí životních nákladů a s vyřizováním nezbytné dokumentace k výjezdu vám pomůže fakultní koordinátorka. Krom toho jsme také jediná fakulta, která nabízí stipendium za příkladnou reprezentaci FHS či vynikající výsledky během studia v zahraničí.

Rozhodně se nemusíte obávat případného rozvolňování a prodlužování studia po návratu domů. Vybereme společně takovou destinaci, která vás bude bavit a navíc dokonale spáruje studované předměty oboru tak, abyste o žádné důležité učivo nepřišli.

Vybírat můžete z celé škály destinací. Oblíbený program Erasmus, který otvírá brány do Evropy, nabízí studentům naší fakulty třeba Belgii, Bulharsko, Dánsko, Estonsko, Finsko, Francii, Chorvatsko, Irsko, Kypr, Litvu, Maďarsko, Německo, Norsko, Polsko, Portugalsko, Rakousko, Řecko, Slovensko, Slovinsko, Španělsko, Velkou Británii, Turecko, nebo Švédsko. To už je slušný cestovní katalog, no ne?

Pokud je vám i Evropa malá, s Freemoverem se můžete vydat ještě dál. Poslední dobou je oblíbené například Japonsko, Tchaj-wan nebo Jižní Korea.

Rozhodně není nad čím dumat, je čas objevovat svět!

Fakulty a součásti

Zavřít