Nabídka vzdělávání – Centrum kariérového poradenství

Krajský úřad Zlín nabízí prostřednictvím Centra kariérového poradenství možnost získat akreditované vzdělání v oblasti kariérového poradenství.

Předpokládá se, že v průběhu několika let vznikne na každé škole samostatná funkce kariérového poradce. Vzdělávání pedagogických pracovníků (učitelé, vychovatelé, asistenti pedagoga, aj.) je zdarma a zcela hrazeno z projektu Implementace krajského akčního plánu rozvoje vzdělávání Zlínského kraje. Začátek projektu je v lednu 2019 a končí v červnu 2020, rozsah 110 vyučovacích hodin vč. závěrečného semináře + supervize v rozsahu 4 hodiny na 1 účastníka. Bližší informace v příloze.

Přihláška ke stažení zde.

Pokud budete mít chuť rozšířit svoje vzdělání a možnost Vašeho uplatnění na škole, ozvěte se, prosím, na níže uvedený kontakt.

Bc. Miroslava Hošáková

Centrum kariérového poradenství

Oddělení mládeže, sportu a rozvoje lidských zdrojů

Odbor školství, mládeže a sportu