na kafe a sladkou waffli

Velikonoční kavárna

Velikonoce už klepou na dveře a jak jinak přivítat svátky jara, než pořádnou oslavou v naší Velikonoční kavárně. Během úterý 4. 4. 2023  jsme měli ve Studentském klubu doslova narváno a je vidět, že si studenti i zaměstnanci novou tradici kavárenských dnů velmi oblíbili.

Pohodička, dobrá káva, voňavá vafle a také trochu velikonočního tvoření. Každý kdo měl chuť zpestřit si den, k nám alespoň na chvíli zavítal a třeba i přispěl do naší tvůrčí dílničky, kde vznikla spousta krásných velikonočních vajíček a ozdob. Hotové výrobky jsme po akci předali prostřednictvím paní proděkanky pro vnější vztahy Mgr. Renaty Šilhánové, Ph.D. do centra ALZHEIMER HOME, kde naši inciativu vřele přivítali.

Děkujeme za přízeň všem, kteří nás v tento báječný den navštívili a těšíme se opět na další kavárenské setkání, tentokrát v adventním čase.

Vaše FHS