DOD 2023

Den otevřených dveří 2023

Ve čtvrtek 26. 1. 2023 jsme v rámci celouniverzitního Dne otevřených dveří přivítali na Fakultě humanitních studií více než 600 návštěvníků.

V době od 9 do 16 hod. měli zájemci o studium na FHS možnost prohlédnout si Vzdělávací komplex UTB (U18), a to včetně skvěle vybavených učeben, studentského klubu i skvostné supermoderní auly. Naši studenti, pedagogové i pracovnice studijního oddělení se s plným nasazením věnovali všem návštěvníkům a poskytli jim spoustu užitečných informací o studiu i nabízených  studijních programech. V 10, ve 12 a 14 hodin proběhly v aule FHS přednášky k přijímacímu řízení.

Někteří z uchazečů si s naší pomocí podali hned na místě přihlášku ke studiu.

Konzultace ohledně studia a života na fakultě probíhaly zároveň prostřednictvím on-line chatu na sociálních sítích, kde se každý mohl zapojit také do instagramové soutěže a vyhrát zajímavý fakultní merch.

Všechny důležité informace k DOD i přijímacímu řízení jsou trvale dostupné na webové stránce https://fhs.utb.cz/denotevrenychdveri/ vytvořené speciálně pro tuto příležitost.