Těšíme se na vás!

Den otevřených dveří s FHS

Ve čtvrtek 3. 2. 2022 proběhne dlouho plánovaný Den otevřených dveří UTB.

Na rozdíl od loňského ročníku, který naši virtuální návštěvníci trávili v bačkorách u domácího internetu, nabídne letošní DOD příležitost setkat se osobně. Naskytne se vám tak jedinečná možnost nasát nepřenositelnou atmosféru studentského života a krásných univerzitních prostor, jež pro zlínské studenty navrhla slavná místní rodačka prof. Eva Jiřičná.

V době od 9 do 16 hod. můžete prozkoumat prostory budovy Vzdělávacího komplexu UTB, tedy Fakulty humanitních studií U18, a to včetně skvěle vybavených učeben, studentského klubu i skvostné supermoderní auly. Dozvíte se spoustu užitečných informací o studiu, nabízených  studijních programech i přijímacím řízení a ukážeme vám, jak to u nás na fakultě chodí.

Pokud se nebudete moci zúčastnit osobně, nezoufejte, pro tento případ chystáme i nabitý on-line program v podobě živého streamu na FB a IG. Mezi 10. až 20. hodinou vám na chatu naši studenti zodpoví dotazy týkající se studia i života na fakultě. Všechny informace budou zároveň dostupné na webové stránce vytvořené speciálně pro tuto příležitost.

Přijďte nás navštívit, nebo se s námi spojte on-line na https://fhs.utb.cz/denotevrenychdveri/ a staňte se na jeden den součástí FHS!

Sledujte nás na webu i sociálních sítích!

Program DOD:

• Prohlídka prostor Vzdělávacího komplexu U18      9-16 hod.
  • Přednáška k přijímacímu řízení v aule U18       10 hod.
  • Živý stream na Facebooku a Instagramu         10-11.30 hod.
  • Chat se studenty na Facebooku      10-20 hod.
  • Přednáška k přijímacímu řízení v aule U18        12 hod.
  • Přednáška k přijímacímu řízení v aule U18         14 hod.

Opatření pro pohyb osob v prostorách UTB v průběhu DOD:

Dle aktuálních hygienických opatření jsou návštěvníci DOD UTB před vstupem do univerzitních budov povinni:

• předložit doklad s QR kódem o aplikaci očkování proti COVID-19, přičemž od poslední dávky vakcíny (druhé u dvoudávkových vakcín, první u jednodávkových vakcín), musí uplynout nejméně 14 dní,
  • doložit prodělání laboratorně potvrzeného onemocnění COVID-19 v době ne delší než 180 dnů přede dnem konání akce,
  • studenti do 18 let mohou doložit bezinfekčnost negativním RT-PCR testem starým nejvýše 72 hodin. Stejným způsobem se prokazují lidé s kontraindikací k očkování a lidé, kteří očkování právě podstupují.