Galavečer UTB 2018

Kdo je nejlepším studentem FHS za rok 2018? To zodpověděla děkanka fakulty Anežka Lengálová na slavnostním Galavečeru, který se uskutečnil 17. dubna 2018, již tradičně v budově rektorátu UTB. Letos byla za nejlepší studentku FHS vybrána Beata Deutscherová z Ústavu školní pedagogiky.

Beata je vítězkou dvou ročníků SVOČ v oboru Pedagogika a aktivně publikuje. Její články jsou indexovány v mezinárodní databázi WoS a je studentskou vědeckou silou. Zajímá se především o výzkumnou činnost, vede k tomu také své spolužáky a pravidelně se zúčastňuje akcí ústavu, na kterém působí. Je příkladem studenta, kterému není lhostejné to, co se kolem něj děje. Proto Beatě gratulujeme a přejeme jí hodně dalších studentských, vědeckých a samozřejmě i osobních úspěchů.