Hodnocení výuky

Hodnocení letního semestru

Vážení a milí studenti, od pondělí 18. května spouštíme hodnocení kvality výuky, které potrvá pět týdnů do neděle 21. června 2020. Otázky budou částečně zacíleny k současné mimořádné situaci.

Výsledky vašeho hodnocení budou pro nás cennou zpětnou vazbou pro nastavení vhodných opatření a mechanismů v případě, že by se tato situace v budoucnu opakovala.

V minulosti jsme zaznamenali připomínky, že některé otázky u předmětů nelze ohodnotit. Proto Vás prosím, nevyplňujte hodnocení, kde by to nebylo relevantní, a využijte možnosti napsat připomínky k celkovému zhodnocení průběhu semestru.

Samozřejmě nějakou dobu trvalo, než se nastavil systém distanční výuky. Přihlédněte k tomu, prosím.

Vašeho hodnocení a připomínek si velmi ceníme, zabýváme se jimi a vyhodnocujeme je.

Hodnotit výuku můžete po přihlášení do portálu stag.utb.cz/portal.