Dobročinná sbírka

I nepoužívané kabelky můžou dělat parádu! Zapojte se do Kabelkového Veletrhu

Máte doma pěknou kabelku, kterou jste zatím z různých důvodů příliš nevyužili, a přitom by se mohla hodit někomu jinému? Darujte ji do benefičního prodeje a pomůžete lidem s postižením.

Zlínské pobočka neziskové organizace NADĚJE vám ve spolupráci s Fakultou humanitních studií nabízí možnost zapojit se do dobročinné iniciativy Kabelkový Veletrh.
Naše fakulta se v těchto dnech stává sběrným místem pro kabelky, které již nevyužíváte.

Kde a kdy můžete kabelky odevzdat?

Sběrné místo: FHS UTB, foyer budovy U18 nebo kancelář č. 615 (budova U18/A)
Sběr probíhá do 15. května.

Vaše nepoužívané kabelky získají nový život a vy přispějete na dobrou věc.

Kabelky shromážděné na naší fakultě budou nabízeny na Kabelkovém Veletrhu, který se koná 27. května 2024 v Městském divadle Zlín. Výnos z prodeje půjde na podporu Sociálně – terapeutických dílen NADĚJE, kde klienti rozvíjejí své pracovní a sociální dovednosti.
Kabelkový Veletrh je nejen pro ty, kteří chtějí podpořit dobrou věc, ale i pro ty, kteří hledají unikátní kousky do svého šatníku. Na veletrhu najdete širokou škálu kabelek a batohů – od mírně použitých po zcela nové, nenošené kousky.
Tento rok je tváří veletrhu známá herečka paní Helena Čermáková, která účinkuje ve videopozvánce. Pro více informací můžete navštívit i facebookovou událost.