Studentská vědecká a odborná činnost

Obhajoby prací SVOČ v oblasti Pedagogika

Ve čtvrtek 8. 6. 2023 od 10:00 hodin se budou v místnosti U18 B / 330 konat obhajoby přihlášených projektů v rámci studentské vědecké a odborné činnosti za akademický rok 2022/2023 v oblasti Pedagogika. Jedná se o jednu z možností podpory talentovaných studentů, ale i výbornou přípravu na psaní a obhajobu bakalářské nebo diplomové práce.

Na Ústavu školní pedagogiky se do této vědecké aktivity zapojilo pět studentů ze studijního oboru Učitelství pro 1. stupeň ZŠ. Na Ústavu pedagogických věd jedna studentka z oboru Sociální pedagogika.

Obhajoby jsou veřejné, všichni akademičtí pracovníci a studenti jsou srdečně zváni.

Všem zapojeným studentům děkujeme a přejeme úspěšné obhájení jejich předložených projektů!