Ocenění absolventky Anety Smetánkové

V rámci 10. ročníku Mezinárodní odborné konference Biografické péče o seniory v paliativní péči, která se konala 11. 12. 2023 v prostorách Magistrátu hlavního města Prahy, byla oceněna Bc. Aneta Smetánková za zpracování své bakalářské práce s názvem Význam biografie v péči o člověka s Alzheimerovou chorobou.

Pořadatelka a hlavní odborná garantka PhDr. Eva Procházková, Ph.D., ocenila bakalářskou práci Anety Smetánkové především pro její lidskost a praktický přesah. Aneta naplno využila získaných poznatků a s respektem doprovodila svou klientku v posledních dnech jejího života. Tímto krásným přístupem se stala velkou inspirací.

Vzhledem k tomu, že se Aneta nemohla osobně zúčastnit slavnostního předávání v Praze, ocenění za ni převzala její vedoucí práce PhDr. Anna Krátká, Ph.D. a osobně jej autorce bakalářské práce předal děkan Fakulty humanitních studií Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně Mgr. Libor Marek, Ph.D. a poděkoval za šíření dobrého jména fakulty. K úspěchu poblahopřála také ředitelka Ústavu zdravotnických věd Mgr. Věra Vránová, Ph.D.

Blahopřejeme!!!