Ohlédnutí za JU

Ohlédnutí za Junior univerzitou 2019

Přinášíme drobné ohlédnutí za úspěšným sedmým ročníkem naší Junior univerzity. Zmínka o ní se totiž objevila nejen v tisku či sociálních sítích, ale také třeba v televizním vysílání.

„… architektka Eva Jiřičná se může pyšnit titulem Doctor Junior honoris causa, udělili jí ho absolventi Junior univerzity na Fakultě humanitních studií UTB ve Zlíně“… Podívejte se na takové malé ohlédnutí za naší Junior univerzitou, kterou nabízí Magazín Zlínský kraj, pořad Regionální televize TVS. Reportáž ze slavnostní promoce juniorů, rozhovor s prof. Jiřičnou a ředitelkou pořádajícího Ústavu školní pedagogiky FHS doc. Wiegerovou, najdete v 4:05 až 5:45 minutě.

Příjemné odezvy se děti dočkaly také díky novince ročníku, kterou byl Dětský bazar. Ten měl až nečekaně velký úspěch a juniorům se podařilo prodat téměř všechny připravené výrobky. Chvályhodné bylo rozhodnutí juniorských instruktorů, kteří se rozhodli věnovat výtěžek z bazaru v částce 3.746,- Kč zlínskému Útulku pro zvířata v nouzi na Vršavě. Dle děkovného e-mailu, který děti obdržely, budou peníze využity na veterinární podporu a ošetření tamních svěřenců.

Facebook Útulek zlín

MF Dnes (tisk)