Děkujeme; že s námi pomáháte!

Osmý Dobročinný bazar skončil

Je 28. listopad 2018 a Dobročinný bazar, který každoročně pořádá Fakulta humanitních studií společně s Dobročinným obchůdkem a poradnou Dotek ve Vizovicích, je u konce.

Jedná se již o osmý Dobročinný bazar a osmička má v tomto roce mimořádný význam. Z numerologického hlediska je 8 nejmocnější ze všech čísel. Na první pohled svým tvarem připomíná nekonečnou dráhu s křižovatkou uprostřed a vytváří dojem rovnováhy. Podstatou je vyrovnání vnitřních a vnějších potřeb, rovněž i duchovních a materiálních požadavků. Toto číslo zcela zapadá do našeho záměru – pomáhat tam, kde je třeba.

V tomto ročníku se díky všem, kteří se zapojili, podařilo získat neuvěřitelných 19 806,- Kč. Celková částka byla obohacena o zisk z prodeje kávy Coffee Express.

Stejně jako v předešlých ročnících, budou všechny získané peníze využity na podporu klientů společnosti Dotek.
Za Fakultu humanitních studií děkujeme všem, kteří jakýmkoliv způsobem do bazaru přispěli, ať už finanční částkou, darem či zakoupením kávy.

Děkujeme, že s námi pomáháte!