pro základku i SŠ

Prázdninová angličtina 2024

Centrum jazykového vzdělávání FHS UTB nabízí pro děti zaměstnanců univerzity, ale i pro děti z řad veřejnosti intenzivní kurzy anglického jazyka vyplněné hrami, soutěžemi, či anglickou konverzací o tématech blízkých cílové skupině.

Na základě velkého ohlasu a poptávky jsme naši nabídku kurzů rozšířili. Vaše děti se tak mohou těšit na kurz pro žáky šestých a sedmých tříd i žáky osmých a devátých tříd základních škol. Třetí kurz je určen pro středoškoláky. Letošní nabídku jsme u 8.a 9. tříd ZŠ a u středoškoláků obohatili o kolegy z Indie, Pákistánu či Afriky. Výuka tak bude probíhat jak s českými profesionály, tak s anglickými mluvčími.

Týdenní kurzy jsou pro všechny, kteří si chtějí před začátkem nového školního roku zábavnou formou zopakovat, oživit, prohloubit a procvičit své znalosti anglického jazyka z oblasti gramatiky i slovní zásoby. Výuka bude také zaměřena na konverzaci a odbourání obav z mluveného projevu.

Důraz je kladen na komunikaci účastníků mezi sebou prostřednictvím komunikačních aktivit ve dvojicích i skupinkách.

Kurzy proběhnou 19.–23. srpna 2024 denně od 9:00 do 13:00 hodin na U18.

Přihláška pro šesťáky a sedmáky: zde
Přihláška pro osmáky a deváťáky: zde
Přihláška pro studenty SŠ: zde