Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně

Otevřít navigaci
Zpět
Promoce na FHS

Promoce 2021

Informace k průběhu slavnostních promocí absolventů Fakulty humanitních studíí v roce 2021:

Slavnostní promoce budou probíhat v aule U18 a zároveň bude realizován on-line přenos do dalších prostor na U18 (foyer, posluchárny U18/108, 109 ). Na tomto odkazu bude umožněno sledovat promoce prostřednictvím systému MS-TEAMS.

Dovolujeme si Vás upozornit na nutnost dodržení aktuálního platného nařízení vlády ČR a rozhodnutí rektora (sledujte aktuální  informace) v souvislosti s výskytem onemocnění  COVID-19.
V návaznosti na tato opatření prosíme o akceptaci limitu max. 3 hostů účastnících se slavnostní promoce v aule na absolventa. Ostatní hosté mohou sledovat promoce prostřednictvím on-line přenosu v přilehlých prostorech.

Fotogalerie z promocí

Fotografování promoce 2021

Fotografování promoce jsme rozdělili do dvou samostatných akcí.

 1. Fotografování obřadu promoce
  • 6 ks fotografií 13×18 cm, zaměřených na konkrétního absolventa (slib, předávání diplomu, skupina promovaných, proslov, ocenění, vyhazování čepic …)
 2. Fotografování ve fotokoutku
  • fotografování bude probíhat bezprostředně po skončení obřadu, fotokoutek bude připraven v předsálí
  • foto 13×18 cm před fotostěnou (foto promovaného s diplomem, s rodiči, se sourozenci, s kamarády, s přítelem/ přítelkyní, babičkou, dědečkem…)

Objednání fotografování:

  • Fotografování Vaší promoce můžete objednat při zkoušce, před samotnou promocí nebo po skončení promoce u označeného pultu v předsálí.
  • Ihned po skončení fotografování obřadu se bude fotit ve fotokoutku. Pokud budete mít zájem o fotografie z fotokoutku, je nutné se nahlásit asistentovi fotografa, který bude připravený v prostoru fotokoutku hned po skončení obřadu.
   Pořadí fotografování ve fotokoutku, určuje pořadí při nahlášení svého jména asistentovi fotografa. Čím dřív se zapíšete do pořadníku, tím dřív se dostanete na řadu.
   Fotokoutek se platí až po focení, podle počtu pořízených záběrů.

Cena a dodání fotografií:

  • Cena za fotografování obřadu promoce a dodání zhotovených 6 ks fotografií 13×18 cm poštou na uvedenou adresu je 450,- Kč při platbě v hotovosti na místě nebo bankovním převodem
  • Cena za fotografování a zhotovení fotografií 13×18 cm z fotokoutku je 50,- Kč za záběr/ fotografii
  • Počet záběrů i zhotovených fotografií z pořízených záběrů ve fotokoutku si můžete libovolně zvolit.
   Fotografie z fotokoutku se při expedici (zaslání poštou) přiřadí k fotografiím z obřadu.
   V případě objednání pouze fotografování ve fotokoutku se k výsledné ceně účtuje jednorázový poplatek za poštovné a balné 50,- Kč.

Termín dodání fotografií:

  • Zhotovené fotografie zasíláme poštou, na uvedenou adresu v objednávce
   do 4 týdnů od promoce.

Upozornění:

Fotografie v elektronické podobě neposkytujeme. Platba kartou na místě není možná.

Fakulty a součásti

Zavřít