Překlad a němčina

Rozhovor s dr. Šilhánovou v Týdeníku ŠKOLSTVÍ: “Jako další jazyk jsem si dobrovolně zvolila němčinu, a to především z praktického hlediska”

Soudem jmenovaná tlumočnice, proděkanka pro vnější vztahy FHS, ale hlavně akademická pracovnice na Ústavu moderních jazyků a literatur. To je profesní charakteristika Mgr. Renaty Šilhánové, Ph.D., která vyučuje studenty oboru Německý jazyk pro manažerskou praxi. Týdeník ŠKOLSTVÍ zveřejnil rozhovor, ve kterém dr. Šilhánová poodhaluje, co vlastně obnáší práce tlumočníka, jaké nástrahy na tlumočníky může čekat i mnoho dalšího.

Ke studiu Německého jazyka pro manažerskou praxi u nás se můžete stále přihlásit! Přihlášky k tomuto oboru přijímáme do 25. srpna 2020. Podmínky pro přijetí .

• Týdeník Školství ke stažení zde.
  • Celé znění rozhovoru najdete zde.