Seznamovák UTB 2020

? Zažij si svoje vysokoškolské poprvé s námi na SEZNAMOVÁKU! ?

Letošní 3. ročník celouniverzitního Seznamováku UTB pro Tebe vytváří útočiště, kde budeš moci započít svou univerzitní cestu a udělat první krůčky na vysoké. A to ještě před začátkem samotného semestru!

Buď součástí unikátní akce, která propojuje všechny studenty fakult UTB. Pojď do toho společně s námi a se svými ještě nepoznanými spolužáky a staň se právoplatným členem UTBčka!

Mezi zelenými vrchy vsetínských kopců leží jedinečný Kemp Ranč Bystřička, kde Tě čeká super program, který pro Tebe vymysleli a uspořádají studenti ze Studentská unie UTB a Unie studentů v Uherském Hradišti ve spolupráci s Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně.

Můžeš se těšit například na cachtání v nejkrásnější přehradě na Zlínsku, budeš se probouzet do živé valašské flóry, večer pro Tebe máme připravenou grilovačku a táborák s kytarou, nebo také letní kino přímo nad kempem. Poradíme Ti, jak se neztratit první dny ve Zlíně a hlavně na univerzitě. Finální večer to samo sebou odpálíme závěrečnou párty se vším všudy!

Právě tady poprvé ochutnáš, jak to žije na vysoké!
1. turnus: 24. 8. – 27. 8. 2020
2. turnus: 31. 8. – 3. 9. 2020

Zde se můžeš registrovat: www.seznamovak.utb.cz