Velikonoční kavárna tentokrát potěšila více než 250 studentů

Sluncem zalité prostory, velikonoční výzdoba a příjemná atmosféra, takové bylo úterý 26. března na Fakultě humanitních studií, kde se pořádala tradiční Velikonoční kavárna pro studující i zaměstnance ve studentském klubu U18. Přibližně 250 návštěvníků mělo možnost užít si nejen vůni čerstvě namleté kávy, ale také si vychutnat křupavé vafle.

V tvořivém koutku, který byl součástí Velikonoční kavárny, si mohl každý vytvořit květiny z krepového papíru a ty následně darovat svým blízkým. Pro ty, kteří přišli jen relaxovat nebo si popovídat, nabízela kavárna pohodlné posezení, deskové hry a klidnou atmosféru.

I letos studentský klub FHS vytvořil příjemné útočiště uprostřed rušného semestru. „Velikonoční kavárna je velmi oblíbená mezi studenty, byli bychom rádi, kdyby přišlo i více pedagogů a zaměstnanců fakulty,“ říká organizátorka akce Hana Polešáková.

Děkujeme všem, kteří se zúčastnili a pomohli vytvořit nezapomenutelnou jarní atmosféru. Těšíme se na vás opět v době adventu!