Proběhlo

Výsledky finále Show-off 2021

Odvaž se a přihlas se! Tímto heslem zvalo Centrum jazykového vzdělávání FHS jak studenty UTB, tak studenty středních škol na 10. ročník Show-off, soutěž v prezentačních dovednostech v anglickém jazyce. A že se patřičně odvázali a ukázali, mohli posoudit všichni ti, kteří se přišli na výkony studentů 24. 3. 2021 podívat.

Tak jako všude kolem nás, i organizační tým čelil komplikacím spojenými s nástrahami online prostředí, ale prvotní nepříjemnosti byly překonány a soutěžící, kterých se letos přihlásilo dokonce více, než v předchozích ročnících, pro porotu připravili nelehký úkol – výběr těch nejlepších. V porotě zasedli nejen akademičtí pedagogové a studenti, ale i zástupci partnerů univerzity. Že rozhodování bylo obtížné, přiznali i předsedové porot, ale nakonec jsme se po chvilce napětí dozvěděli, kdo se umístil na pomyslné bedně.

Vítězové získají hodnotné ceny od hlavních partnerů Cambridge (jazyková zkouška), Eta (party reproduktory), ExxonMobil (work shadowing s manažerem firmy, Open Day ExxonMobil a 1 noc v Marriotu). Všichni účastníci si ale odnesou certifikáty a spoustu hodnotných cen – bombery, mikiny, trička od UTB, knížky a průvodceod Lingea, diáře Doller, dárky od Oxalis, Greiner, Styroprofile či pozvání na kávu od CoffeeExpress. A vysokoškoláci navíc získají stipendium – 1. místo 5 000 Kč, 2. místo 3 000 Kč a 3. místo 2 000 Kč.

Při vyhlášení uvedla garantka akce, Jana Semotamová: „I když je soutěž už za námi, všechny ceny a certifikáty budeme předávat osobně na Fakultě humanitních studií hned, jakmile univerzita otevře své dveře a budeme se moci zase setkat. Věřím, že za rok už soutěžící přivítáme přímo na akademické půdě UTB osobně.“

A kdo jsou tedy ti nejúspěšnější?

Kategorie UTB:

1. Blessy Pricilla CPS