Cambridge English

Zkoušky Cambridge English

Vyhlašujeme termíny jazykových zkoušek Cambridge B2 a C1 na letní semestr 2019!

Studenti, absolventi i zájemci z řad veřejnosti mohou získat mezinárodně uznávaný jazykový certifikát z angličtiny přímo na univerzitě.

Zkoušky Cambridge English patří mezi nejuznávanější a nejprestižnější jazykové kvalifikace s celoživotní platností, které uznává více jak 15 000 univerzit, zaměstnavatelů a institucí po celém světě.

Certifikát z Cambridge je zárukou dobré úrovně angličtiny, která je v současném světě nutností.

Zájemci, kteří do přihlášky zadají kód UPS 002, získávají slevu.

Studenti UTB, kteří u zkoušky uspějí, mohou získat od své fakulty příspěvek 2.000 – 4.450,- Kč.

Všem zájemcům o Cambridge exams nabízíme variantu zkoušek “nanečisto”, tzv. MOCK TEST, díky níž zjistíte, jak jste na zkoušku připraveni, popř. na kterou část zkoušky je třeba zintenzivnit Vaši přípravu.

Informace o průběhu zkoušek: www.zkouskypark.cz

Více informací: semotamova@utb.cz