Výzva – Daruj vlasy

“Rozhodla jsem se a nelituji. Věřím, že mé vlasy budou součástí příběhu se šťastným koncem.”

Anna Krátká

Tak přijmi výzvu a přidej se také!

„Lidská pomoc v nouzi obohacuje nejen toho,
kdo ji dostává, ale i toho, kdo ji poskytuje.“

Václav Havel

I vlasy mají svůj příběh

Žijí mezi námi, sní o tom, že budou mít zase vlasy, které jim vzala nemoc, kterou si sami nevybrali … . Jejich osud na sebe vzít nemůžeme, ale můžeme jim pomoct lépe zvládat těžkou situaci a přispět k tomu, aby se cítili lépe. Máme možnost darovat své vlasy a přispět tak ke vzniku paruky “na míru” pro onkologicky nemocné, kteří díky chemoterapii přišli o své vlasy.

Touto smysluplnou činností se zabývá v České republice Nadační fond Daruj vlasy  http://darujvlasy.cz/jak-pomoci/darujte-vlasy/

Přidejte se a podpořte tento smysluplný projekt!

Ve Zlíně je možnost uskutečnit svůj záměr prostřednictvím partnerského salonu – Vlasového studia Sentia.

“Zkrášlovat klientkám vlasy střihem či barvou je pro nás potěšením. Ale pomoci klientce
ke splnění jejího snu “mít vlasy” je malý zázrak”,
píše majitelka salonu. “Jsem ráda, že mohu být součástí projektu Daruj vlasy, kdy za pomocí darovaných vlasů od zákaznic, vytvoří paruku přímo na míru a zdarma. Není nad šťastný úsměv obdarované“, dodává.

Vlasové studio Sentia

J. A. Bati 5645, Zlín 760 01