Harmonogram SZZ 2020/2021 – sociální pedagogika bakalářské studium PF, KF

Přehled státnicových komisí

Dopolední skupina studentů se dostaví k SZZ v 7:00 hod.
Odpolední skupina studentů se dostaví k SZZ v 11:00 hod.

Místo konání SZZ budova U18A/301,303.

Sledujte aktuální informace: COVID 19 na stránkách FHS .

Studenti UTB mohou vstoupit do prostor UTB za předpokladu, že nemají příznaky respiračního onemocnění a současně splňují alespoň jednu z následujících podmínek:

1. Mají platný negativní test na COVID-19 z odběrového místa UTB. Na testování v odběrových místech UTB je třeba se registrovat prostřednictvím rezervačního systému https://covid-student.utb.cz/. Berte prosím v potaz, že registrace na termín se uzavírá vždy 24 hod. předem, registrujte se tedy včas a dodržujte časy rezervací. Bez rezervace není možné testování provést! Potvrzení o negativním výsledku testu je platné po dobu 7 dnů a bude vám vystaveno přibližně 20 minut po testování.
  2. Mají platný negativní test na COVID-19 (ne starší 72 hodin), který byl proveden poskytovatelem zdravotních služeb (veřejná odběrová místa).
  3. Mají potvrzení od zaměstnavatele, že absolvovali nejdéle před 72 hodinami negativní test na COVID-19.
  4. Jsou držiteli certifikátu o provedeném očkování (a uplynulo 14 dní od ukončení očkovacího schématu).
  5. Prodělali onemocnění COVID-19, a od prvního pozitivního výsledku testu neuplynulo více jak 90 dní.

Originální doklady o negativním výsledku testování z odběrového místa UTB, zaměstnavatele či jiného poskytovatele zdravotních služeb, certifikát o provedeném očkování a originál laboratorně potvrzeného prodělaného onemocnění COVID-19 je nutné mít u sebe a prokazovat se jimi na recepcích všech budov UTB.