Vyraž do světa

Erasmus+, Freemover, Studijní pobyty, pracovní stáže. Teď je jedinečná příležitost vyjet v letním semestru. Dlouho však neváhej, čas máš jen do 14.10.2019.

Fakulta humanitních studií vypisuje dodatečné výběrové řízení na studijní a pracovní pobyty Erasmus+ a Freemover na letní semestr 2019/2020.

Výběrové řízení je určeno pro studenty všech bakalářských, navazujících magisterských, magisterských a doktorských studijních programů a oborů realizovaných na FHS v prezenční a v kombinované formě.

Mobility Erasmus+ a Freemover se na FHS řídí Směrnicí děkanky SD/03/2018 Studium a stáže v zahraničí.

Více informací (výběrová kritéria, instituce pro mobility apod.) zde
Odkaz na leták: zde

Písemné přihlášky na studijní/pracovní pobyty lze podat do 14. 10. 2019 (12.00 hodin) referentce pro vnější vztahy Mgr. Janě Býmové (U18/615).

Na obálce s přihláškou je třeba řádně vyznačit jméno studenta a studijní obor (SP, AND).