Pozvánka na setkání se studenty 18. 2. 2021

Další setkání se studenty proběhne 18. 2. 2021 od 12 hodin, tentokrát online formou.

Ústav školní pedagogiky zve všechny studenty prezenčního i kombinovaného studia oborů/programů Učitelství pro mateřské školyPředškolní pedagogikaUčitelství pro 1. stupeň základní školy na další setkání se studenty. Setkání proběhne online přes MS Teams.

čtvrtek 18. 2. 2021
od 12 hodin
Připojte se zde!

.
Na setkání vystoupí garanti studijních programů a informace k praxím v současných podmínkách podají organizační garanti praxí. Věnovat se budeme také kvalitě výuky a jejímu hodnocení.
.
Prosíme denní i kombinované studenty, pokud můžete, připojte se v daný čas, neváhejte se zeptat a sdílet své názory, postřehy a podněty s ostatními studenty a vyučujícími.
.
V době trvání setkání nebude probíhat žádná výuka. Před a po skončení setkání  bude výuka probíhat podle rozvrhů.
Těšíme se na vás!
Ústav školní pedagogiky

Schůzka v Microsoft Teams
Připojit se na počítači nebo přes mobilní aplikaci

Kliknutím sem se připojíte ke schůzce.