Studium v oblasti pedagogických věd k získání kvalifikace učitele 2. stupně základní školy a střední školy

Aktuálně nepřijímáme přihlášky ke studiu. Předpokládané zahájení nového běhu studia je v letním semestru akademického roku 2024/2025 (únor 2025). Informace k přihlašování a studiu budou aktualizovány v listopadu 2024.

Pracoviště

• Ústav školní pedagogiky

Odborný garant

• Mgr. Libuše Jelénková, Ph.D.

Kontakt pro informace ke studiu

• czv-praxe@fhs.utb.cz, tel. +420 576 032 023

Program CŽV určen
pro

• absolventy akreditovaného magisterského studijního programu (Mgr., Ing. – včetně absolventů lingvistických oborů) ve studijním oboru, který odpovídá charakteru všeobecně vzdělávacího nebo odborného předmětu SŠ: anglický jazyk, přírodopis, biologie, dějepis, chemie, ekonomické předměty, matematika, informatika, výchova k občanství, základy společenských věd, hudební výchova, tělesná výchova, český jazyk).

Časový a obsahový plán programu

• bude upřesněno

Cena studia