Informace ke zrušenému BOZP a slavnostnímu zahájení

Vážení studenti, vážení kolegové,

z bezpečnostních důvodů ochrany před šířením infekce Covid 19, je 7. 9. zrušeno slavnostní zahájení a i BOZP a PO.

V blízké době obdržíte na společné emaily ppt prezentace k BOZP a PO, které prosím, dobře nastudujte.

Než půjdete (zejména 2. ročníky) na praxi, je potřeba, abyste podepsali listinu o poučení (v této chvíli 2. ročníky VS u dr. Snopka a dr. Krátké, ZSP u dr. Schneiderové – garantů praxí).

Setkání proběhne pouze s ročníkovými vedoucími, kteří vám akci/ setkání potvrdili.

Dovolím si zopakovat, že 7. 9. 2020 nebude přítomná Mgr. Sýkorová, Ing. Kučerová, dr. Kudlová, dr. Hůsková, dr. Kubicová, dr. Vránová a dr. Olecká. Podotýkám, že je to pouze z bezpečnostních důvodů, které jsou přísnější, než situace v této chvíli vyžaduje…

Pokud máte naplánovanou výuku, na výuce se, prosím, domluvte přímo s vyučujícími. Výuka je v jejich gesci…

Prosím, sledujte intenzivně zprávy na web ÚZV FHS ve složce Aktuality a také společné emaily.

Děkuji za pochopení.

Pavla Kudlová, ředitelka ÚZV