Studenti z Ústavu zdravotnických věd rozdávali radost v roli Mikuláše, anděla a čerta

Myslíme i na ty, jež netráví předvánoční čas doma mezi svými blízkými. Studentky a studenti Všeobecného ošetřovatelství rozdávali radost seniorům ve Zlíně a v Brně.

Dopoledne 5. 12. 2023 navštívila skupinka dívek obyvatele Domova pro seniory Burešov a odpoledne potěšila besídkou klienty v ALZHEIMER HOME.
Ve stejný den, v předvečer Mikuláše, utvořili studenti kombinované formy studia také brněnskou skupinku a uspořádali besídku pro dlouhodobě hospitalizované pacienty v Nemocnici Milosrdných bratří v Brně.

Kromě dárkových balíčků, které připravila jednotlivá sociální zařízení, byly klientům předána zároveň přání k Vánocům od všech studentů i zaměstnanců FHS UTB ve Zlíně.