Stipendia

Nabídka praktické stáže v Londýně

Nezávislá dobrovolnická organizace Okénko sídlící v Londýně nabízí praktickou stáž pro studenty oboru učitelství pro mateřské školy a základní školy (ideálně pro studenty posledních ročníků).

Tito studenti by pracovali na plný úvazek, tedy 38 hodin týdně. Náplní práce by byla příprava, organizace a účast na akcích pořádaných organizací včetně Mikulášské oslavy, Velikonočních oslav, Dětského dne, výletů do muzeí, tábora a jazykové dílny.

Dále by studenti vykonávali administrativně-organizační činnost, jako například vytváření elektronické databáze žáků, výpomoc při archivování, kopírování, korespondenci, vytváření seznamů účastníků pro různé akce a workshopy, dále pak plánování speciálních akcí a workshopů, spolupráce na tvorbě výukových listů, komunikace v angličtině s místními organizacemi, příprava propagačních materiálů, pozvánek apod.

Specifická náplň práce pro učitele:

Příprava a podpora výuky ve školních a předškolních skupinách včetně plánování osnov, plánování individuálních lekcí, výzkum a příprava materiálu pro jednotlivé hodiny a pro práci doma. Asistenci či výuka v lekcích, výuka v kurzech českého jazyka pro cizince, dospělé i malé děti.

Vice informaci o Okénku naleznete na webových stránkách www.okenko.co.uk.
Zájemci mohou zaslat životopis a motivační dopis na adresu Kamilainoz@hotmail.com.
Prezentaci o organizaci najdete zde: