Další úspěch UŠP

PhDr. Hana Navrátilová, Ph.D. se stala členkou českého výboru OMEP

Ústavu školní pedagogiky se na sklonku roku daří. Získání ceny EDUína, která postavila tým ÚŠP do čela inovací ve vzdělávání, bylo korunováno dalším úspěchem jedné z řešitelek projektu.

Dr. Hana Navrátilová byla 25. listopadu zvolena do českého výboru OMEP – Organisation Mondiale pour l´Éducation Préscolaire, kde bude mít na starosti národní projekty a soutěže. Tato světová organizace pro předškolní výchovu působí na celém světě a jen v Evropě má 27 členských zemí. Jejím cílem je posilování práv dětí na výchovu, vzdělávání a péči a podpora aktivit vedoucích k jejich kvalitnímu naplňování a dostupnosti pro všechny děti ve věku do 8 let. Zvolení dr. Hany Navrátilové je důkazem toho, že je o práci našich kolegů zájem i v mezinárodních organizacích.