20. 1. - 25. 2. 2020

Výběrové řízení na studentské mobility Erasmus+, Freemover pro akademický rok 2020/2021

Vyhlašujeme výběrové řízení na studijní pobyty a praktické stáže v rámci programu Erasmus+ a Freemover pro zimní a letní semestr akademického roku 2020/2021.
Podmínky a kritéria pro přihlášení do výběrového řízení jsou odlišné u každého ústavu a najdete je níže.

• Kritéria výběrového řízení pro studenty Ústavu pedagogických věd naleznete zde.
  • Kritéria výběrového řízení pro studenty Ústavu školní pedagogiky naleznete zde.
  • Kritéria výběrového řízení pro studenty Ústavu zdravotnických věd naleznete zde.
  • Kritéria výběrového řízení pro studenty Ústavu moderních jazyků a literatur naleznete zde.
  • Kritéria výběrového řízení pro doktorandy jsou zde.

Přihlášku a důležité dokumenty, formuláře a užitečné odkazy prostudujte zde.

DEADLINE pro přihlášení je 25. 2. 2020.

Písemné přihlášky na studijní/pracovní pobyty lze podat do 25. 2. 2020 (12.00 hodin) referentce pro vnější vztahy Mgr. Janě Býmové (U18/615).