Show-off 2022 má své vítěze!

Výsledky finále 11. ročníku Show-off 2022

Odvaž se a ukaž se! Tímto heslem zve každoročně  Centrum jazykového vzdělávání FHS jak studenty UTB, tak studenty středních škol na Show-off, soutěž v prezentačních dovednostech v anglickém jazyce. A že se patřičně odvázali a ukázali, mohli posoudit všichni ti, kteří se přišli na výkony studentů 23. 3. 2022 podívat.

Studenti pro porotu připravili nelehký úkol – vybrat ty nejlepší z nejlepších! V porotě zasedli nejen akademičtí pedagogové a studenti, ale i zástupci partnerů univerzity. Že rozhodování bylo obtížné, přiznali i předsedové porot, ale nakonec se shodli,  kdo bude na pomyslné bedně stát.

Vítězové získali hodnotné ceny od hlavních partnerů – Cambridge (jazykovou zkoušku), HP TRONIC a Eta (elektrické koloběžky,  sluchátka, magnetofony, rádia), ExxonMobil (power banky a tašky plné překvapení), Oxalis (kávy a voňavé čaje). Všichni účastníci si ale odnesli certifikáty a spoustu dalších hodnotných cen – bombery, mikiny, trička od UTB a FHS. A vysokoškoláci navíc získali stipendium – 1. místo 5 000 Kč, 2. místo 3 000 Kč a 3. místo 2 000 Kč.

Při vyhlášení uvedla garantka akce Jana Semotamová: „Loňský, 10. ročník, jsme kvůli covidu zrealizovali online. Byla to pro všechny úžasná zkušenost, ale nic se nevyrovná osobnímu setkání. Jsme moc rádi, že jsme si mohli úžasné výkony studentů zase užít face to face“.

A kdo jsou tedy ti nejúspěšnější?

Kategorie UTB:

1. Oldřich Vojta               FT
  2. Marek Sekerka           FaME
  3. Anju Deswal                CPS

Kategorie středních škol:

1. Ayla Marková         Kostka Vsetín
  2. Matěj Ševčík           Gymnázium a JŠ Zlín
  3. Jaroslav Maléř       Gymnázium Rožnov p. Radhoštěm                             GRATULUJEME!