British and American Studies 2018

Autumn Workshop on British and American Studies 2018

Přijměte pozvání na další z pravidelných workshopů pro učitele angličtiny, který pořádá Ústav moderních jazyků a literatur Fakulty humanitních studií UTB ve Zlíně.

Workshop se uskuteční v pátek 9. listopadu 2018 od 9 do 12 hodin v prostorách Vzdělávacího komplexu UTB ve Zlíně, budova U 18, Štefánikova 5670, Zlín (mapka zde: http://www.utb.cz/struktura/dislokace-budov). I tentokrát si workshop pro Vás připravili kolegové anglisté a amerikanisté a věříme, že Vás jednotlivá témata zaujmou a workshopu se zúčastníte. Program workshopu spolu se stručným popisem témat najdete v příloze (bude doplněno).

Svou účast prosím potvrďte elektronicky na e-mail umjl@fhs.utb.cz do úterý 6. listopadu 2018. Pokud víte o někom, kdo by se chtěl workshopu zúčastnit, zprostředkujte mu prosím tuto informaci. Workshop je pro účastníky jako vždy bezplatný.

Těšíme se na Vás!