Výzkumné projekty

Projekt IP UTB ve Zlíně 2017

Workshop v rámci projektu IP UTB ve Zlíně 2017 konaný 9.  – 10. 2. 2017

V rámci institucionálního projektu řešeného na FHS pod názvem Podpora rozvoje výzkumných kompetencí studentů DSP Pedagogika se konal ve dnech 9. -10. února 2017 metodologický workshop demonstrující typické postupy při elaboraci výzkumného projektu.

Akademičtí pracovníci z Centra výzkumu FHS přivítali ve svém kruhu kolegy z univerzity ELTE v Budapešti, Univerzity v Kaposváru v Maďarsku, Jagellonské university v Krakově a Univerzity Mateja Bela v Banské Bystrici. Na workshopu byly přítomní doktorandi z DSP Pedagogika a učitelé. Výzkumníci demonstrovali práci na projektu zaměřeném na zkoumání stylu učení z textu u vysokoškolských studentů. Workshop se vyznačoval dvěma klíčovými elementy – týmovou práci a mezinárodním prostředím, které vytvořili partneři z pěti univerzit.