Hlaste se do 3. 9. 2021

Kurz čínského jazyka a kultury pro veřejnost

Osvojte si základy mluvené čínštiny a znakového písma a poznejte čínskou kulturu, její zvyky a tradice. Přijďte si vyzkoušet kaligrafii, čajový obřad nebo tradiční umění čínských uzlů. Nahlédnout do výuky můžete zde.

Výuka bude vedena částečně českým lektorem (vystudované magisterské studium v Číně) a částečně čínským rodilým mluvčím a probíhá v angličtině – znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni nutná.

Pro zimní semestr 2021/2022 nabízíme následující kurz:

• začátečníci (bez znalosti čínštiny) – pondělí 17:00 – 18:00 h.

Kurz pro veřejnost bude probíhat od 13. 9. do 13. 12. 2021 v budově U18, část A, učebna 18/301, Štefánikova 5670, Zlín.
Přihláška ke stažení je zde. Vyplněnou přihlášku včetně podpisu prosím zašlete do 3. 9. 2021 na adresu: umjl@fhs.utb.cz.
Kurzy budou otevřeny po naplnění minimální kapacity. Více informací o programech CŽV na FHS UTB ve Zlíně naleznete zde.

Cena kurzu

Kurz je zdarma.