Nabídka studia

Mentor klinické praxe ošetřovatelství a porodní asistence

Certifikovaný kurz

Certifikovaný kurz připraví jednotlivce k získání zvláštní odborné způsobilosti mentora klinické praxe ošetřovatelství a porodní asistence v oblasti kvalifikační přípravy, specializačního vzdělávání zdravotnických nelékařských pracovníků a v adaptačním procesu nově nastupujících zaměstnanců v oboru ošetřovatelství a porodní asistence.

Cílovou skupinu tvoří všeobecné sestry a porodní asistentky z klinické praxe, které aktuálně vedou nebo v budoucnu povedou studenty studijního programu Všeobecné ošetřovatelství nebo Porodní asistence při odborné praxi.

Vstupní a další požadavky:

• odborná způsobilost k výkonu povolání všeobecné sestry nebo porodní asistentky;
  • minimálně 2 roky výkonu povolání v příslušném oboru v plném úvazku;
  • specializovaná způsobilost v příslušném oboru pouze pro uchazeče, kteří jsou školiteli teoretické nebo praktické výuky v rámci specializačního vzdělávání;
  • v aktivním zaměstnaneckém poměru v příslušném oboru.

Rozsah kurzu: 100 hodin, z toho 60 hodin teoretické výuky a 40 hodin praktické výuky

Termín: bude upřesněn

Cena: bude upřesněna

Max. počet účastníků v jednom kurzu je 25.

Kontaktní osoba a garant kurzu

PhDr.Mgr. Petr Snopek, PhD. MBA

odborný asistent TEL:+420 576 032 012 Mobil:+420 725 508 554 E-mail: snopek@utb.cz Kancelář:U18/618, U18/627 - tel: +420 576 038 152