MŠMT

MŠMT – Fond vzdělávací politiky

Předcházení šoku z reality u budoucích učitelů mateřských a základních škol v období profesního startu

• Koordinátor projektu doc. PaedDr. Adriana Wiegerová, PhD.
  • Řešitelé: doc. PaedDr. Adriana Wiegerová, PhD., doc. PaedDr. Jana Majerčíková, PhD., prof. PhDr. Peter Gavora, CSc., prof. PhDr. Hana Lukášová, CSc., Mgr. et Mgr. Viktor Pacholík, Ph.D., Mgr. Hana Navrátilová, Mgr. Jana Vašíková, Ph.D., Mgr. Barbora Petrů Puhrová, Mgr. Marie Pavelková, PhDr. Petr Snopek, Dis., Mgr. Andrea Filová, Mgr. et Bc. Barbora Plisková, Mgr. Vladimír Koutecký, Mgr. Veronika Pečivová, PhDr. Jana Doležalová, Ph.D., PhDr. Roman Božik, Ph.D.

Projekt MŠMT pokračuje v roce 2019 již svou 6. etapou, která je zaměřena na realizaci vzdělávacího programu pro fakultní učitele mateřských a základních škol připraveného v roce předcházejícím. Cílem této etapy je také vytvoření metodické podpory pro vzdělávání budoucích učitelů a fakultních učitelů a prioritně zařazení připravené koncepce práce s fakultními učiteli do nových akreditačních spisů.