IGA – Interní grantová agentura

Učitelovo přesvědčení o pedagogickém využití dětských prekonceptů

• Reg. č.: IGA/FHS/2016/001
  • Řešitel: doc. PaedDr. Adriana Wiegerová, Ph.D, (DSP Mgr. Kateřina Kutálková, DSP Mgr. Petra Trávníčková, DSP Mgr. Michal Málek)

Podpora sociální inkluze mimořádně nadaných žáků

• Reg. č.: IGA/FHS/2016/002
  • Řešitel: Mgr. Ilona Kočvarová, Ph.D., (MSP Bc. Adéla Válková, Bc. Natálie Bártlová)

Rodina a její vliv na učební aspirace žáků základní školy

• Reg. č.: IGA/FHS/2016/003
  • Řešitel: doc. PaedDr. Jana Majerčíková Ph.D., (DSP Mgr. Eva Mrázková, DSP Mgr. Barbora Petrů Puhrová, MSP Bc. Klára Urbaniecová)

Charakteristika žákovských otázek na začátku školní docházky

• Reg. č.: IGA/FHS/2017/005
  • Řešitel: prof. PhDr. Hana Lukášová, CSc., (DSP Mgr. Marie Pavelková, MSP Veronika Stravová)

Význam logopedické prevence v rozvoji řečových a jazykových schopností u dětí předškolního věku

• Reg. č.: IGA/FHS/2017/007
  • Řešitel: Mgr. Iva Žáková, (MSP Bc. Silvie Zálešáková)

Profesionalizace studentek učitelství pro mateřské školy během studia na univerzitě (longitudinální výzkum)

• Reg. č.: IGA/FHS/2017/008
  • Řešitel: doc. PaedDr. Adriana Wiegerová, PhD, prof. PhDr. Peter Gavora, CSc., (MSP Bc. Andrea Dalajková, MSP Bc. Anna Koflerová)