Pro uchazeče

Den otevřených oken na UTB

Vítej na stránkách UTB, milý uchazeči o studium! Z důvodu aktuální situace si tentokrát neužijeme Dny otevřených dveří stejně jako v minulých letech, ale to nevadí. Přichystali jsme si pro tebe a ostatní uchazeče velkou online akci, kterou jsme nazvali Den otevřených oken (DOO).

Máte zájem o studium na FHS? Tak to jste tady správně, startujeme zítra v 10 hodin na fakultním Facebooku a Instagramu a máme připravený bohatý program!

ONLINE CHAT

• Facebook a Instagram: Celý den budete mít možnost chatovat se studenty a pracovníky naší fakulty. Můžete se zeptat na cokoliv, co vás zajímá ke studiu, přijímačkám, ubytování ve Zlíně… Neváhejte a napište, rádi zodpovíme všechny vaše dotazy. Chat bude probíhat přes sociální sítě fakulty, takže si stačí vybrat.

PROHLÍDKA 360° S PŘEDSTAVENÍM STUDIJNÍCH PROGRAMŮ

• Máme pro vás připravenou virtuální prohlídku sídla fakulty a prostor Vzdělávacího komplexu UTB. Můžete nahlédnout nejen do odborných učeben a poslucháren, ale také se vás představí každý ústav FHS a vyučující jednotlivých studijních programů, se kterými se setkáte i ve výuce u nás.

KOMENTOVANÁ PREZENTACE O STUDIU

• Představíme vám studijní programy FHS. Dozvíte se vše podstatné k přijímacímu řízení, SCIU, termínům, podání přihlášky či programu Erasmus.

A to není všechno! Na FB profilu univerzity najdete VIDEO STUDENTSKÉ UNIE UTB a PŘÍBĚHY ABSOLVENTŮ.

Už se moc těšíme!❤️

Jazyky
Učitelská pedagogika
Anglický jazyk pro manažerskou praxi

Německý jazyk pro manažerskou praxi

Učitelství pro mateřské školy

Učitelství pro 1. stupeň základní školy

Neučitelská pedagogika
Zdravotnické nelékařské obory
Sociální pedagogika Všeobecné ošetřovatelství

Porodní asistence

Všechny aktivity můžeš absolvovat z pohodlí svého domova a v čase, který ti bude vyhovovat. Dokonce i po skončení DOO. ?

Začni jinak a přijď na Den otevřených oken UTB! ?