UTB

Fakulty a součásti Otevřít navigaci

Kontakty

Kontakty

Ředitel ústavu

Mgr. Roman Trušník, Ph.D.

Ředitel UMJL TEL:+420 576 032 018 E-mail: trusnik@utb.cz Kancelář:U18/412

Zástupkyně ředitele ústavu

Mgr. Renata Šilhánová, Ph.D.

odborná asistentka TEL:+420 576 032 030 Mobil:+420 602 434 438 E-mail: silhanova@utb.cz Kancelář:U18/614, U18/415 - tel: +420 576 032 907

Tajemnice ústavu

Tajemnice ústavu UMJL

TEL:+420 576 032 004 E-mail: umjl@fhs.utb.cz Kancelář:U18/413A

Asistentka ředitele ústavu

Asistentka ředitele UMJL

TEL:+420 576 032 004 E-mail: umjl@fhs.utb.cz Kancelář:U18/413A

Pedagogičtí pracovníci – profesoři

DR HAB Ewald Mengel

Profesor TEL:+420 576 032 004 E-mail: mengel@utb.cz Kancelář:U18/407

doc. PaedDr. Zdena Kráľová, Ph.D.

Profesorka TEL:+420 576 032 004 E-mail: zkralova@utb.cz Kancelář:U18/420

Pedagogičtí pracovníci – odborní asistenti

Mgr. Petra Bačuvčíková, Ph.D.

Odborná asistentka TEL:+420 576 032 482 E-mail: bacuvcikova@utb.cz Kancelář:U18/415

Mgr. Lenka Drábková, Ph.D.

Odborná asistentka TEL:+420 576 032 264 E-mail: drabkova@utb.cz Kancelář:U18/406

Mgr. Vladimíra Fonfárová, Ph.D.

Odborná asistentka TEL:+420 576 032 332 E-mail: fonfarova@utb.cz Kancelář:U18/403

Mgr. Helena Kaňková, Ph.D.

Odborná asistentka TEL:+420 576 032 332 E-mail: kankova@utb.cz Kancelář:U18/404

Mgr. Libor Marek, Ph.D.

Odborný asistent TEL:+420 576 032 001 Mobil:+420 733 690 443 E-mail: marek@utb.cz Kancelář:U18/610

Mgr. Dagmar Masár Machová, Ph.D.

Odborná asistentka TEL:+420 576 032 261 E-mail: dmasar@utb.cz Kancelář:U18/420

PhDr. Katarína Nemčoková, Ph.D.

Odborná asistentka TEL:+420 576 032 211 E-mail: nemcokova@utb.cz Kancelář:U18/404

M.A. Svitlana Shurma, Ph.D.

Odborná asistentka TEL:+420 576 032 206 E-mail: shurma@utb.cz Kancelář:U18/403

Mgr. Renata Šilhánová, Ph.D.

odborná asistentka TEL:+420 576 032 030 Mobil:+420 602 434 438 E-mail: silhanova@utb.cz Kancelář:U18/614, U18/415 - tel: +420 576 032 907

Mgr. Roman Trušník, Ph.D.

Ředitel UMJL TEL:+420 576 032 018 E-mail: trusnik@utb.cz Kancelář:U18/412

Mgr. Michal Rubáš, Ph.D.

odborný asistent TEL:+420 576 032 337 E-mail: rubas@utb.cz Kancelář:U18/402

Gregory Jason Bell, MBA, MA, Ph.D.

ODBORNÝ ASISTENT TEL:+420 576 032 308 E-mail: bell@utb.cz Kancelář:U18/404

Pedagogičtí pracovníci – lektoři

Mgr. Petr Dujka

lektor TEL:+420 576 032 260 E-mail: dujka@utb.cz Kancelář:U18/405

Daniel Paul Sampey, MFA

lektor TEL:+420 576 032 161 E-mail: sampey@utb.cz Kancelář:U18/405

M.A. Jana Inselseth

lektorka TEL:+420 576 032 337 E-mail: inselseth@utb.cz Kancelář:U18/402

M.A. Xiaofang Chen

TEL:+420 567 032 004 E-mail: chen@utb.cz Kancelář:U18/420

Mgr. Oldřich Kopeček

Lektor TEL:+420 576 032 207 E-mail: kopecek@utb.cz Kancelář:U18/406

Pedagogičtí pracovníci – externí

Zavřít

Fakulty a součásti

Fakulta technologická

Fakulta managementu a ekonomiky

Fakulta multimediálních komunikací

Fakulta aplikované informatiky

Fakulta humanitních studií

Fakulta logistiky a krizového řízení

Součásti

Univerzitní institut

Knihovna

Koleje a menza

Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně